Obecnie w przypadku wystroju okien, mamy do wyboru bardzo wiele rozwiązań. Od lat ogromną popularnością cieszą się standardowe firanki, jednak mnogość wzorów i nowoczesne technologie wykonania sprawiają, że każdy znajdzie coś nietypowego dla siebie. Oprócz zwykłych firanek, do wyboru pozostają zasłony długie, krótkie, a także różnego rodzaju rolety, czy modne ostatnio plisy.

Jeśli interesują Cię plisy na wymiar Poznań jest miejscem, w którym na pewno znajdziesz to, czego potrzebujesz. Rolety plisowane, podobnie jak zwykłe rolety, występują w różnych wersjach kolorystycznych. Oprócz tego ważny jest rodzaj tkaniny. Na rynku są dostępne niezwykle funkcjonalne rolety zaciemniające, dzięki którym z łatwością ochronisz się przed nadmierną ekspozycją na promienie słoneczne wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Każdemu przeszkadza ostre słońce, padające prosto w ekran komputera, przy którym pracujemy lub w ekran telewizora, podczas ulubionego serialu. Do tego, jeśli ktoś potrzebuje regenerującej drzemki w ciągu dnia, czy też pracuje na zmiany i tylko w dzień może wypocząć, plisy zaciemniające okazują się niezbędne.

Plisy okienne szyte na miarę

Plisy okienne na wymiar są idealnym rozwiązaniem, podnoszącym walory estetyczne pomieszczenia. Zamawiając plisy na wymiar, masz pewność, że będą one idealnie dopasowane do Twojego okna. Poza tym rolety plisowane są niezwykle ciekawym elementem wystroju. Nadają wnętrzu bardziej wyrazisty charakter. Dzisiejsze rolety plisowane można montować zarówno w ramie, jak i na ramie okna. Ze względu na idealne dopasowanie do konkretnego typu okna, świetnie sprawdzą się nawet na oknach dachowych, czy dużych oknach zajmujących niemal całą ścianę. Dzięki temu rozwiązaniu można stworzyć ciekawy wygląd w mieszkaniu lub biurze, przysłaniając pomieszczenie tylko częściowo, w zależności od potrzeb.

Wybór plisów na wymiar niezwykle ułatwia aranżację wnętrz. Niewątpliwie ciekawym rozwiązaniem może być połączenie tkanin o kilku kolorach, w celu stworzenia ciekawego wyglądu.